Ładowanie 0%
MTB-Group
MTB-Group Sp.k. Producent sprzętu sportowego

12 312-70-57

biuro@mtb-group.pl

ul. Mickiewicza 40

32-400 Myślenice
Proszę się zalogować Lub utworzyć nowe konto Logowanie Rejestracja
Nie masz konta? Zarejestruj się
Zaloguj
Masz już konto?
Zarejestruj

O Nas

Poznaj nas

Kim jesteśmy

mtb-group

Firma MTB-Group jest przedsiębiorstwem wielobranżowym w zakresie kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się działalnością, która przede wszystkim ma na celu satysfakcję klienta. Firma powstała w 2015r. w Myślenicach w województwie Małopolskim. Pomimo swojej krótkiej dotychczasowej historii zrealizowaliśmy mnóstwo projektów w Polsce oraz Europie. Wyposażyliśmy setki hal sportowych, boisk i stadionów a nasza marka stała się rozpoznawalna oraz doceniana przez inwestorów Państwowych, prywatnych oraz generalnych wykonawców. Elastyczność, innowacyjność, doświadczenie oraz zaplecze technologiczno-produkcyjne pozwala nam na stworzenie dla Państwa oferty, która jest „szyta na miarę” (wysoka jakość za rozsądną cenę). Zapewniamy stały serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także przeglądy serwisowe urządzeń wykonanych przez inne firmy. Dzięki ogromnemu, wieloletniemu doświadczeniu właścicieli firmy oraz jej pracowników, pragniemy spełnić Państwa oczekiwania w doradztwie, doborze, projektowaniu, wykonaniu urządzeń, które będą służyć na Waszych obiektach przez długie lata. Mamy nadzieje że nasza nienaganna opinia oraz kompleksowa oferta przekonają Państwa do współpracy z nami. Zapraszamy.

 Projektowanie

Projektowanie to pierwszy i zarazem najważniejszy etap tworzenia produktu. To tutaj powstają koncepcje i rozwiązania wyróżniające nasze urządzenia. Kreatywność i specjalistyczna wiedza techniczna przekłada się na pomysł z którego następnie tworzymy kompletną dokumentację projektową oraz model komputerowy w 3D.

 Produkcja

Własny zakład produkcyjny oraz wykwalifikowana kadra pracownicza pozwala nam na szybką i sprawną realizację projektów. Wszystkie konstrukcje wykonujemy sami co daje nam pełną kontrolę nad procesem realizacji zlecenia a naszym klientom gwarancję terminowości dostaw.

 Montaż

Nasza firma posiada doświadczone ekipy montażowe, wyposażone w profesjonalne narzędzia. Montaż urządzeń sportowych jest jednym z ostatnich etapów wykończenia obiektu dlatego nasze prace zawsze przeprowadzamy z najwyższą dbałością o czystość, staranie zabezpieczając podłogę sportową i inne elementy istniejącego wyposażenia. Do montażu naszych urządzeń stosujemy tylko sprawdzone, wysokiej jakości systemy zamocowań dając Państwu gwarancję bezpiecznego ich użytkowania.

Kompleksowa oferta

Zanim powstanie finalny produkt, który trafi na Państwa obiekt, musi przejść przez kolejne etapy realizacji i działy naszej firmy.

sprzęt sportowy mtb-group