MTB-Group - Firma na medal

Miło nam poinformować, iż w dniu 27.09.2018r. w Polskim Centrum Olimpijskim w Warszawie firma MTB-GROUP Sp.J., została nagrodzona i otrzymała tytuł Firmy na Medal. Dziękujemy bardzo za zaufanie i docenienie naszej pracy.

Nasza trybuna stała w energylandii

W największym parku rozrywki w Polsce - Energylandii w Zatorze, powstaje trybuna stała która pomieści prawie 1000 osób. Wyposażona będzie w podjazd dla niepełnosprawnych oraz przednie i tylnie ciągi komunikacyjne. Z trybuny będzie można podziwiać pokazy Monster-Truck oraz inne ekstremalne występy. Otwarcie Parku po rozbudowie planowane jest na 17 kwietnia 2017. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów mocnych wrażeń.

Certyfikat wyłącznego dystrybutora ARTISPORT

Pragniemy Państwa poinformować, że nasza firma otrzymała certyfikat wyłącznego dystrybutora firmy Artisport w Polsce. Od teraz w naszej ofercie znajdą Państwo produkty marki Artisport, które można nabyć na bardzo atrakcyjnych warunkach. Zachęcamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

KRD Certyfikat Rzetelna Firma

Z przyjemnością informujemy iż nasza firma otrzymała certyfikat "Rzetelna Firma". Certyfikat Rzetelności to innowacyjne narzędzie Krajowego Rejestru Długów. Ideą certyfikatu jest propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które z niego korzystają. Jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma - korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.

Krajowy Rejestr Długów (KRD) - jest to pierwsze i największe w Polsce biuro informacji gospodarczej działające na podstawie ustawy "O udostępnianiu informacji gospodarczych" z 14 lutego 2003 r., Dz. U. nr 50 poz. 424.

Nasze produkty już z certyfikatem

Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych poddał nasze wyposażenie sportowe rozmaitym próbom wytrzymałościowym. Nasze produkty przeszły pozytywnie wszystkie testy, dając naszym klientom gwarancję bezpiecznego użytkowania oraz wysokiej jakości wykonania.