Udział w projekcie „Małopolska Tarcza Antykryzysowa

Firma MTB-Group Sp.J. uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Kwota grantu : 153 000,00 PLN

MTB-Group - Firma na medal

Miło nam poinformować, iż w dniu 27.09.2018r. w Polskim Centrum Olimpijskim w Warszawie firma MTB-GROUP Sp.J., została nagrodzona i otrzymała tytuł Firmy na Medal. Dziękujemy bardzo za zaufanie i docenienie naszej pracy.

Nasza trybuna stała w energylandii

W największym parku rozrywki w Polsce - Energylandii w Zatorze, powstaje trybuna stała która pomieści prawie 1000 osób. Wyposażona będzie w podjazd dla niepełnosprawnych oraz przednie i tylnie ciągi komunikacyjne. Z trybuny będzie można podziwiać pokazy Monster-Truck oraz inne ekstremalne występy. Otwarcie Parku po rozbudowie planowane jest na 17 kwietnia 2017. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów mocnych wrażeń.

KRD Certyfikat Rzetelna Firma

Z przyjemnością informujemy iż nasza firma otrzymała certyfikat "Rzetelna Firma". Certyfikat Rzetelności to innowacyjne narzędzie Krajowego Rejestru Długów. Ideą certyfikatu jest propagowanie rzetelności płatniczej w obrocie gospodarczym, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które z niego korzystają. Jest to dokument wystawiany przedsiębiorstwom, które przystąpiły do programu Rzetelna Firma - korzystają z usług Krajowego Rejestru Długów i nie widnieją w nim jako dłużnicy.

Krajowy Rejestr Długów (KRD) - jest to pierwsze i największe w Polsce biuro informacji gospodarczej działające na podstawie ustawy "O udostępnianiu informacji gospodarczych" z 14 lutego 2003 r., Dz. U. nr 50 poz. 424.

Nasze produkty już z certyfikatem

Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych poddał nasze wyposażenie sportowe rozmaitym próbom wytrzymałościowym. Nasze produkty przeszły pozytywnie wszystkie testy, dając naszym klientom gwarancję bezpiecznego użytkowania oraz wysokiej jakości wykonania.