Kategorie
Tablica wyników MTB pro 8

Nr. produktu: 16-22 Zapytaj o ten produkt

Opis produktu

Tablica wyników sportowych MTB Pro 8, wymiary 500 x 200 x 6,5 cm, sterowanie przewodowe, tablica główna (czas gry lub czas rzeczywisty, wynik gry 0-199, suma zdobytych punktów, stan setów lub przewinień 0-9, numer części meczu 0-9, wskaźnik przerw na żądanie, wskaźnik zatrzymania czasu, wskaźnik zagrywki, przewinienia indywidualne zawodników, wynik w setach lub czasy kar zawodników, nazwy drużyn), 2 osobne zegary 24 sek. 85 x 65 x 6,5 cm z powielonym czasem gry, pulpit sterowniczy + 2 manipulatory, wysokość cyfr 100 - 300 mm - widoczność do 110 m.

Dodatkowe informacje

Wyświetlane parametry (w standardzie):
czas gry z dokładnością do 0,1 sek., czas rzeczywisty, wskaźnik zatrzymywania czasu, wskaźnik zagrywki, wynik gry (od 0 do 199), numer części meczu (od 0 do 9), time-out, koniec czasu akcji - odliczanie na oddzielnych mini-tablicach (24/14 sekund), powtórzony czas na oddzielnych tablicach 24/14 sekund, faule drużynowe, faule indywidualne, czas kar, przerwy na żądanie, programowane nazwy drużyn, programowane numery zawodników 0-99, punkty indywidualne, wynik w setach, historia setów, sygnał dźwiękowy.