Kategorie
Tablica wyników MTB pro 3

Nr. produktu: 16-17 Zapytaj o ten produkt

Opis produktu

Tablica wyników sportowych MTB Pro 3, wymiary 220 x 125 x 6,5 cm, sterowanie przewodowe lub bezprzewodowe, tablica główna (zegar-czas, wynik, set/połowa, stan setów/faul, zegar 24 sek., syrena), pulpit sterowniczy, wysokość cyfr 220 i 130 mm - widoczność do 80 m.

Dodatkowe informacje

Wyświetlane parametry (w standardzie):
czas gry z dokładnością do 0,1 sek., czas rzeczywisty, wskaźnik zatrzymywania czasu, wskaźnik zagrywki, wynik gry (od 0 do 199), numer części gry (od 0 do 9), faule drużynowe, przerwy na żądanie, wynik w setach, koniec czasu akcji - odliczanie 24/14 sekund, sygnał dźwiękowy.